6 Серпня, 2020, 18:24

Відомий вінницький підприємець і меценат бере участь у розробці “Стратегії 2030”

Відомий вінницький підприємець і меценат Григорій Дерун долучається до створення “Стратегії 2030” – плану розвитку Вінниччини на найближчі 10 років. Про це він говорив в ефірі радіо “Місто над Бугом” у програмі “Час змін”.

Григорій Дерун назвав план розвитку регіону “стратегією мрій”, оскільки переконаний, що втілення мрій можливе тільки за наявності чіткого плану розвитку території. Підприємець мріє про відродження вітрильного спорту у Вінниці, який культивувався тут на початку ХХ століття, і вважає, що це цілком реально, якщо місто матиме стратегічні плани.

“Ми відчули на собі чудову дії стратегії, яку започаткував ще Володимир Борисович Гройсман (”Стратегії 2020” – ред). Цю справу потрібно продовжувати. До створення “Стратегії 2030” долучаються фахівці по всій Вінницькій області. Чому я про це говорю? Вітрильний спорт – це тільки частина наших мрій. Таких мрій ми маємо дуже багато, і потрібен інструмент для їх реалізації. І саме стратегія може стати таким інструментом. На кожній території розробляється стратегія відповідно до тих вимог і тих потреб, які є в людей, що проживають на цій території. Від села до міста, від міста до області. Якщо ми хочемо, щоб область була успішною, то треба брати приклад з успішного міста Вінниці, яке протягом шести років доводить, що воно – найкомфортніше  місто в Україін. Ми цим пишаємося і хочемо, щоб у нас була такою вся область, кожне окреме містечко, кожне село”, – наголошує Григорій Дерун.

Вінниччина – аграрна область, і підприємець прагне, щоб села були розвинуті. Він переконаний, що стратегії розвитку сіл і містечок стануть для них дорожньою картою, яка допоможе стати їм успішними.

“А вітрильний спорт – це чудова мрія, Дуже хотів би бачити маленькі човники, які змагатимуться на Південному Бузі. Раніше цей спорт був розвинутий у Вінниці. Я докладатиму зусиль до розвитку спорту в місті, до розвитку програм для молоді та юнацтва, тому що ми маємо формувати своє майбутнє”, – підкреслив підприємець.

Нагадаємо, що “Стратегію 2030” розробляють в усій Вінниччині з ініціативи Володимира Гройсмана, прем’єр-міністра України 2016-2019 рр. Зустрічі в громадах, які взялися розробляти Стратегію 2030, відбуваються під гаслом «Успішну країну почнемо будувати з Вінниччини».

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня