Відомий вінницький лікар долучився до команди «Української Стратегії Гройсмана»

Відомий вінницький лікар Ярослав Хребтій долучився до «Української Стратегії Гройсмана».

Ярослав Віталійович – керівник групи стаціонарних хірургічних центрів та відділень Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова, член колегії департаменту охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації, член атестаційної комісії зі спеціальності «хірургія» при департаменті охорони здоров’я Вінницької обласної державної адміністрації, головний експерт з судинної хірургії Вінницької області, експерт з трансплантології Вінницької області, експерт Національної служби здоров’я України. Кандидат медичних наук, доцент, автор 39 наукових праць. Має вищі категорії з судинної хірургії та з організації й управління охорони здоров’я. Чинний депутат обласної ради, голова постійної комісії з охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

Ярослав Хребтій – уродженець Шпикова Тульчинського району. Про свою малу батьківщину не забуває, регулярно зустрічається з виборцями і старається бути максимально корисним своїм землякам.

Ярослів Віталійович підтримує шпиківських медиків, допомогає їм в організації прийому «вузькими» спеціалістами, сам теж консультує шпиківських пацієнтів.

А нещодавно Ярослав Хребтій організував навчання з основ невідкладної медичної допомоги в громадах Шпикова та Рахнів Лісових за участю інструкторів Вінницького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Навчання проводилося для вчителів, медиків, працівників пожежних частин. Такі виїзди плануються у майбутньому у всій області.

«Українська Стратегія Гройсмана» – це команда професіоналів, тому я радо долучаюся до неї, – каже Ярослав Хребтій. – Володимир Гройсман показав себе ефективним управлінцем і на посаді вінницького міського голови, і на посаді керівника Кабміну. Мені близькі ідеали, які сповідує ця команда, і я впевнений, що «Стратегія 2030», створення якої ініціював Володимир Гройсман, стане дієвим інструментом для розвитку регіону».

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня