27 Жовтня, 2022, 10:47

Від ЮНІСЕФ два ліцея Калинівської громади отримали фінансову допомогу

Ліцеї у Корделівці та Дружелюбівці, які є опорними закладам загальної середньої освіти, отримали по 3 тисячі доларів від Міжнародного надзвичайного фонду допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

Це стало можливим завдяки реалізації Кабміном спільного з Міжнародним надзвичайним фондом допомоги дітям при Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ) проекту щодо надання фінансової підтримки опорним закладам загальної середньої освіти для підготовки до 2022/23 навчального року.

Витратити ці кошти можна на поточний ремонт будівель опорних закладів, підготовку до опалювального сезону, зокрема ремонт та модернізацію котелень, придбання обігрівачів, генераторів, пального; придбання засобів для навчання, компʼютерного та іншого обладнання, зокрема програмного забезпечення, послуг з доступу до Інтернету.

Саме на забезпечення послуг з доступу до Інтернету планують використати ці кошти у ліцеї села Корделівки. У ліцеї зробили вибір на користь сучасних технологій, замість, наприклад, ремонтів.

-Ремонт ми можемо робити власними силами, – каже директорка ліцею Оксана Смук. – Наприклад, у нинішньому році ми власними силами зробили клас захисту України, оформляємо клас олімпійської освіти. А кошти від ЮНІСЕФ, які уже надійшли на спеціальні рахунки, відкриті у Державній казначейській службі, в умовах війни – серйозна фінансова допомога. За ці кошти ми плануємо закупити необхідне обладнання для того, щоб навчальний заклад мав повністю доступ до мережі Інтернет. Для нас це дуже важливо, адже у цих умовах ми залишаємось єдиним навчальним закладом у громаді, який навчається очно.

У Дружелюбівському ліцеї, за словами його директорки Галини Ярової, кошти від ЮНІСЕФ планують спрямувати на модернізацію котельні, зокрема придбання генератора, а також на заміну меблів в учительській.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня