7 Серпня, 2020, 10:59

Від Вінниці до двох ближніх сіл підуть маршрутки

Виконком Вінницької міської ради 6 серпня ухвалив  рішення про запуск двох нових напрямків маршрутного таксі. Маршрутка 30-А їздитиме від площі Перемоги до села Щітки, 30-Б возитиме пасажирів від площі Перемоги до села Писарівка.

«Сьогодні виконком міської ради прийняв відповідне рішення про створення двох нових автобусних маршрутів загального користування в режимі маршрутного таксі. Маршрутка 30 А (площа Перемоги – с. Щітки) курсуватиме за таким напрямком: просп. Коцюбинського – площа Привокзальна – вул. Лебединського – Немирівське шосе – с. Щітки. А маршрутка 30 Б (площа Перемоги – с. Писарівка) возитиме пасажирів таким чином: просп. Коцюбинського – площа Привокзальна – вул. Лебединського – Немирівське шосе – с. Писарівка», – розповів директор департаменту енергетики, транспорту та зв’язку ВМР Михайло Варламов.

Як повідомили у мерії, рішення ухвалили у відповідь на звернення жителів згаданих сіл, які щодня їздять у Вінницю на роботу та з інших потреб. Також Писарівка і Щітки невдовзі стануть частиною Вінницької ОТГ, тож місто вже вирішує питання своїх потенційних  мешканців.

Наразі планується на кожен зі згаданих маршрутів поставити по три автобуси приватних перевізників. Тариф встановлено в розмірі 6 грн за одну поїздку.

 

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня