Від “Української Стратегії Гройсмана” на посаду Липовецького міського голови балотуватиметься Олеся Назаренко

Олеся Назаренко – нині в.о.Липовецького міського голови. Очолила громаду вона після того, як тодішній міський голова заявив, що складає із себе повноваження. Відповідно, за законом, виконання обов’язків покладається на секретаря міської ради, посаду якого на той час обіймала Олеся Назаренко.

Час, коли вона очолила громаду, – був надзвичайно складним. Саме тоді у комунальну власність приймалися усі заклади, які були на балансі районного бюджету. Олеся Назаренко об’єднала команду, отримала підтримку депутатського корпусу – і вони подолали виклики та справилися із покладеними на місцеву владу завданнями!

Разом з командою Олеся Назаренко фактично зберегла Липовецьку громаду від розвалу.
– Розробили нову структуру Липовецької міської ради.
– Утворили всі необхідні управління і відділи для повноцінного функціонування всіх сфер в громаді: служби у справах дітей, відділу соціального захисту та охорони здоров’я, управління освіти, культури, молоді та спорту.
– Розробили та затвердили 20 міських програм, щоб наповнити життя громади практичним змістом.
– Прийняли від районної ради всі установи, що розташовані на території громади, до комунальної власності.
– Особливу увагу приділили соціальному захист і забезпечили усі соціальні виплати.

Правильні управлінські рішення і чітко визначені пріоритети дали змогу зберегти у Липовецькій громаді усю освітню мережу – не було закрито жодної школи! Підтримка місцевої лікарні допомогла збільшити кількість пакетів НСЗУ, а це значить, що медики мають зарплату, а люди отримають більше медичних послуг!

За 8 місяців роботи на посаді в.о.міського голови Олеся Назаренко заклала міцний фундамент для розвитку громади. Вона має сприяння депутатського корпусу, повагу від старост, підтримку на рівні області і міста Вінниці, її поважають і підтримують люди. Олеся Назаренко бачить перспективи розвитку Липовецької громади і докладає максимум зусиль для впевненого руху вперед до успіху.

Липовецька громада на чолі з Олесею Назаренко однією з перших ухвалила Стратегію розвитку. І сьогодні у громаді активно тривають роботи з благоустрою.

Такі люди на чолі громади, як Олеся Назаренко, – це запорука успіху громади! Саме тому «Українська Стратегія Гройсмана» підтримує Олесю Назаренко, адже успіх громади – це успіх кожного її жителя, це комфортні умови і якісні послуги для людей, це спокійне життя сьогодні і впевненість у завтрашньому дні.

Останні новини

Новини

2 Грудня
1 Грудня
30 Листопада