Від «Української Стратегії Гройсмана» на посаду джуринського сільського голови балотується Галина Попсуй

Команда «Української Стратегії Гройсмана» висунула кандидатуру на посаду джуринського сільського голови. За цю посаду від УСГ змагатиметься Галина Попсуй, голова села Хоменки Шаргородського району.

«Я балотуюся саме від «Української Стратегії Гройсмана», оскільки це єдина політична сила, яка по-справжньому дбає про розвиток кожної громади, вважаючи кожного жителя Вінниччини важливим. Повага до людей має бути в основі кожної справи сільського чи міського голови, це аксіома. В «Українську Стратегію» об’єдналися люди, які мають сміливі плани, і хочуть змінювати життя в своїх громадах. Тому я в цій команді».

Галина Михайлівна працює на посаді голови села Хоменки з 2002 року і має чималий досвід залучення позабюджетних коштів для розвитку інфраструктури і закладів соціальної сфери в селі. Односельці знають її як дбайливу господарницю. Лише за останні п’ять років вона підготувала 14 проєктів, що допомогло залучили до розвитку села майже два мільйони гривень донорських коштів.

У Галини Михайлівни – чимало планів для розвитку громади. Передусім вона планує взятися за налагодження надання якісних адміністративних послуг у майбутній ОТГ, в найближчих планах також ремонт доріг і водогону, забезпечення величного освітлення і роботи дитсадків. Є й більш глобальні плани: домогтися повного знешкодження отрутомогильника під Джурином, а також відкрити в селі міні-інтернат для самотніх людей похилого віку.

«Старенькі самотні люди – це окремий великий біль, – каже Галина Попсуй. – Я мрію відкрити такий соціальний заклад, де вони могли б хоча б зиму перебути під наглядом і в теплі. Ніхто не знає, яка в нього буде старість, тому треба всіляко дбати про людей, які на схилі літ залишитися без рідні».

Свою громаду в майбутньому Галина Михайлівна бачить заможною, а людей у ній – захищеними.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня