11 Вересня, 2020, 14:16

Від понеділка Вінниця – у помаранчевій карантинній зоні

Відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 вересня місто Вінниці від понеділка, 14 вересня, перебуватиме в помаранчевій зоні епідеміологічної небезпеки. Про це під час онлайн-брифінгу повідомив міський голова Сергій Моргунов.

Мер зауважив, що кількість хворих на коронавірус збільшується і пацієнтів незабаром розпочне приймати міська клінічна лікарня №3. Адже потужності 1-ї лікарні та Вінницької районної не витримують.

«Відповідно до Розпорядження Міністерства охорони здоров’я з 8 вересня наша міська клінічна лікарня №3 уже включена в перелік закладів охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. На сьогодні змінений маршрут пацієнтів Вінниці і Вінницького району з терапевтичною патологією, які госпіталізовувались в МКЛ №3. З 9 вересня ця категорія хворих доставляється в обласну клінічну лікарню ім. Пирогова», – розповів Сергій Моргунов.

Голова додав, що за останні 14 днів при нормативному показнику для Вінниці не більше 148 нових хворих, є 449 випадків.  Це перевищення норми втричі. На сьогодні хворіють 648 вінничан, в т.ч. 33 дитини. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах перебуває 93 людини з підтвердженим COVID-19 та 109 пацієнтів з підозрою.

В реанімаційному відділенні МКЛ №1 зараз лікують 11 пацієнтів, з них 8 з COVID-19 та троє з підозрою.  Дев’ять пацієнтів перебувають на сіпап, 2 – на кисні. Всього на кисні перебувають 76 пацієнтів. Також вінничани лікуються в інших опорних лікарнях: у Вінницькій ЦРЛ – 6 людей, в Барській ЦРЛ – 4 пацієнти, в дитячій інфекційній лікарні – 2.  Амбулаторно лікуються вдома 609 пацієнтів, під спостереженням сімейних лікарів – 961 особа.

Загалом від початку епідемії у Вінниці зареєстровано 2374 лабораторно підтверджених випадки інфікування коронавірусом. 46 пацієнтів померли.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня