5 Грудня, 2022, 15:58

Від початку війни до Вінниці релокувалися 244 суб’єкти господарювання

Станом на початок грудня у Вінниці зареєстровано 244 релокованих суб’єктів господарювання, 72 з них приєдналися до Вінницької МТГ та стали на облік у ГУ ДПС у Вінницькій області як платники податків і зборів протягом листопада.

Заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний повідомив, що наразі загальна кількість працевлаштованих людей на релокованих підприємствах від початку повномасштабного вторгнення — 1176.

“Таким чином маємо ще 135 нових робочих місць за листопад, в той час як загальне число працевлаштованих людей на релокованих підприємствах від початку повномасштабного вторгнення — 1176, — сказав він. — Не лише люди вимушені стати переселенцями внаслідок військової агресії росії проти України. Виїжджати з зони активних бойових дій змушений і бізнес — той, що прагне працювати. На даний момент вже 75% релокованих підприємств розпочали свою діяльність і, впевнений, це не межа”.

Він також додав, що власникам виробництв, які релокують свої підприємства фахівці з департаменту економіки і інвестицій ВМР пропонують актуальні приміщення для розміщення своїх виробничих потужностей. Так само допомагають й в питаннях розселення персоналу та пошуку нових працівників.

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня