20 Березня, 2023, 13:06

Від Фонду Міжнародної солідарності до Калинівської громади доправили 36 електрогенераторів

Калинівська громада отримала тридцять шість електрогенераторів від Фонду міжнародної солідарності, який є фондом Держказначейства Республіки Польща. Про це повідомляється на сайті міської ради.

– Наприкінці січня ми звернулися до голови правління Фонду Міжнародної Солідарності Рафала Дзецьоловського із проханням надати матеріальну допомогу для функціонування пунктів тимчасово розміщених осіб, закладів освіти на території Калинівської громади, –  каже міський голова Василь Поліщук. – І от тепер на наш лист ми отримали таку гарну допомогу, в якій у нас була гостра потреба.

Калинівська громада співпрацює з міжнародними благодійними організаціями та вишуковує різні можливості для отримання гуманітарної допомоги. Так, очільниця територіального центру Наталя Бачинська налагодила співпрацю із вірянами міста Рогатина, які надають захисникам допомогу від американської діаспори.

– Активно співпрацюємо із громадою французького міста Сант-Менеульдь, – додає Василь Поліщук. – Плануємо онлайн-зустріч із керівництвом цього міста для обговорення нашої подальшої співпраці. Сьогодні важлива кожна допомога, цінне кожне слово на підтримку України.

Усі отримані 36 електрогенераторів розподілять по навчальних закладах громади та інших важливих для життєдіяльності громади об’єктах.

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня