21 Липня, 2020, 15:58

Ветеран АТО Андрій Грачов вимагає пояснень від влади та “Слуг народу”

“Я  стосовно наших для своїх, своїх для наших…
Питання одне!!! Наш хлопець, наш боєць помер від спраги. Був поранений, але жив…
Слуги!!! Звертаюся до депутатів від Слуги Народу. Дайте свій коментар!!!!” Саме такими словами почав свій пост на публічній сторінці у Facebook ветеран АТО та нинішній начальник відділу допомоги АТО вінницької облдержадміністрації  Андрій Грачов.
Ветеран АТО Андрій Грачов вимагає пояснень від влади та "Слуг народу"Як зазначає у своєму пості дописувач, група військових вийшла на допомогу пораненому, який після обстрілу залишився  у «сірій зоні», але потрапили у засідку. Їх обстріляли і одному пораненому бійцю не вдалося вийти на підконтрольну Україні територію, він залишився у так званій нейтральній зоні. Але на допомогу йому ніхто так і не прийшов, тому чоловік помер на четвертий день від спраги.

Відтак, Андрій Грачов звернувся до народних депутатів від «Слуги народу», аби вони дали пояснення чому так сталося, чому президент та влада залишають своїх воїнів на призволяще.

Обурило ветерана АТО і мовчання з приводу цієї неприпустимої ситуації вінницьких нардепів. На що Ірина Борзова відповіла  на своїй сторінці у Facebook:

«Боляче, що помирають наші захисники! Я не починала війну і більше всього хочу, щоб був мир. А щодо посту, навіть не знаю як розцінювати. Погроза?»

На завершення свого звернення, Андрій Грачов закликав усіх небайдужих та своїх військових побратимів виходити на акцію в середу 22 липня до стін Вінницької обласної державної адміністрації на 10-ту годину. Мета – почути від влади, як таке могло статися.

Я по поводу наших для своих, свои для наших…Вопрос один!!! Наш парень, наш боець умер от жажды. Был ранен, но…

Опубліковано Andrey Grachov Понеділок, 20 липня 2020 р.

Останні новини

Новини

28 Березня
27 Березня
25 Березня
24 Березня