19 Серпня, 2021, 16:13

Велосипеди для соціальних працівників придбала Вінницька громада

Шість велосипедів купили для соціальних робітників Територіального центру соціального обслуговування, які працюють на приєднаних до Вінниці територіях. Відтепер вони будуть швидко добиратися до своїх підопічних, а це люди похилого віку та з інвалідністю. Гроші на  купівлю двоколісних виділили з бюджету громади.

Працівники Територіального центру соціального обслуговування, які обслуговують жителів Великої Вінниці, мають 87 підопічних(на приєднаних до Вінниці територіях). Усі вони  проживають у різних куточках громади – у Малих Крушлинцях, Великих Крушлинцях, Вінницьких Хуторах, Гавришівці, Стадниці, Писарівці, Десні  та Щітках. Соціальним робітникам доводиться долати десятки кілометрів від одного підопічного до іншого, адже послуги надаються за місцем проживання. А тому такий вид транспорту, як велосипед, дозволить економити час на дорогу до людей, які на них чекають.

«Тепер, коли у соціальних робітників є велосипеди, вони будуть більш мобільні, а свій робочий час використовуватимуть ефективніше. Працівникам не доведеться нести в руках необхідні товари для підопічних.  Сподіваємось, що велосипеди допоможуть дещо покращити якість послуг: адже соцпрацівники зможуть швидше добиратися до людей, та і доставка ліків, продуктів,  промислових товарів для підопічних тепер відбуватиметься набагато швидше», – каже директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня