6 Листопада, 2020, 17:10

Василя Поліщука обрано головою Калинівської міської громади, – ЦВК

Центральна виборча комісія продовжує оприлюднювати результати місцевих виборів. Зокрема, на сайті ЦВК вже з’явилась інформація про голосування на виборах голови Калинівської міської громади.

Очільником Калинівської ОТГ обрано Василя Поліщука, який балотувався від “Української Стратегії Гройсмана”.

За Василя Поліщука свої голоси віддали 7690 виборців громади. Відтак, він переміг з результатом 51,62%. Його найближчого опонента – чинного Калинівського міського голову Анатолія Шамалюка – підтримало майже на 2,5 тисячі виборців менше – він набрав 35,19%, або 5242 голосів. Третій результат у представника партії “Слуга народу” Ігоря Богданова – 7,33%, або 1093 голосів.

Довідка: Василь Поліщук – народився 1958 року в селі Писарівка Калинівського району Вінницької області. Здобув вищу освіту в Київській вищій школі МВС. Служив в органах внутрішніх справ. Пройшов шлях від державтоінспектора до начальника кількох реоігнальних управлінь МВС України. Генерал-лейтенант міліції. Із 2010 року працював на посаді заступника генерального директора з правових питань масштабного концерну. З 2011го – голова Калинівської районної державної адміністрації Вінницької області. Був депутатом Вінницької обласної ради трьох скликань. 2015 року обраний головою Калинівської районної ради. Почесний громадянин м. Калинівка. Нагороджений відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною»; переможець конкурсу «Людина року» у номінації «Регіональний лідер». Хобі: спорт та історична література.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня