Василь Поліщук: «Ситуація із коронавірусом все ще непроста, однак не критична»

На початку пандемії коронавірусу Калинівці довелось найважче, адже найбільше хворих на Вінниччині на той час було саме там. Нині ситуація все ще непроста, проте не критична. Детальніше про це розповів голова Калинівської районної ради Василь Поліщук у спецпроєкті «На часі» на телеканалі «ВІТА».

Калинівська центральна районна лікарня – одна з найкращих в області. Свого часу туди доставляли хворих на коронавірус навіть із Вінниці. Нині у медзакладі обладнаний спеціальний корпус для хворих на COVID-19 на 70 ліжко-місць.

— Нині у нашій лікарні перебуває близько 56-65 пацієнтів, із них 10-15 хворих на коронавірус, а з підозрою на COVID-19 – 30-40 людей. А ще в терапевтичному відділенні перебуває близько 50 хворих на пневмонію. Тому заспокоюватися зарано, нині все ще потрібно бути готовими до нових викликів, — розповів Василь Поліщук. — У 2011 році, коли я очолив район, моя мама сказала мені «синочку, зверни особливу увагу на нашу лікарню». І я взявся до справи. Поступово зі своєю командою ми почали відновлювати лікарню: утеплювати корпуси, перекривати їх металочерепицею, ремонтувати й оснащувати відділення.

Василь Кіндратович додає, що надалі планує залучати бюджетні кошти на навчання медиків, зокрема і за кордоном, щоб жителі району і військовослужбовці, які служать на території району, отримували належне медичне обслуговування.

— Населені пункти майбутньої Калинівської ОТГ постійно беруть участь у різних конкурсах. За участі співфінансування цього року ми отримали п’ять автомобілів у відділення швидкої екстреної медичної допомоги. Єдине, що є певна проблема із кадрами у ФАПах з віддалених сіл, які згідно нової медичної реформи вже не повинні бути у штаті. Однак жодного ФАПу і фельдшерського пункту не скоротили й продовжуємо фінансувати й досі, незважаючи на усю складність ситуації, адже там працюють професіонали, які потрібні людям, — наголосив Василь Кіндратович.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня