7 Серпня, 2020, 14:31

Вартість оновлення вінницького стадіону може сягнути пів мільярда гривень

Вінницька міська рада тривалий час шукає інвестора, який міг би вкласти кошти у реконструкцію Центрального міського стадіону.

Капітальне оновлення цього спортивного об’єкта коштуватиме щонайменше 450 млн грн, повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов 7 серпня під час онлайн-брифінгу.

«Центральний міський стадіон «Локомотив» потребує колосальної і масштабної реконструкції, щоб згідно з усіма європейськими стандартами можна було проводити там змагання відповідного рівня. А це надзвичайно великий фінансовий ресурс. Наприклад, реконструкція стадіону у нашому польському місті-побратимі Кельце, яка відбулась за підтримки Європейського Союзу, коштувала 15 млн євро. Це стадіон приблизно такий, як у нашому місті. Відповідно реконструкція нашого стадіону коштуватиме не менше 450 млн грн. Це колосальний ресурс на один об’єкт, якого немає в міському бюджеті. Але ми розуміємо, що цю реконструкцію треба провести і шукаємо інвестора», – сказав Сергій Моргунов.

Голова зазначив, що певною альтернативою головному стадіону є спортивні майданчики біля шкіл міста. Цьогоріч облаштували нові стадіони у школах №20, №33 та №2, а також збудували спортивне ядро у новій гімназії на Поділлі. Загалом за останні роки оновили спортивну базу у 29 школах Вінниці.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня