17 Вересня, 2020, 16:30

Валерій Весняний: “Тульчин може стати одним з туристичних центрів не лише Вінниччини, а й України”

Тульчинський міський голова Валерій Весняний у програмі «На часі» телеканалу «ВІТА» розповів про те, що туризм дає Тульчину як місту.

Валерій Михайлович, який до обрання на посаду міського голови працював у туристичній сфері, вважає, що тульчинці просто зобов’язані скористатися можливостями, які місто отримало з розвитком фестивального руху, зокрема проведенням оперних фестивалів.  Він наголошує, що розвиток туризму – не просто культурні заклади і заходи, а це ще й робочі місця, податки до міської скарбниці, потужний поштовх до розвитку інфраструктури і підвищення загального культурного рівня міста.

«Три роки тому. Перший операфест. У деяких кав’ярнях гостям подавали каву в одноразових стаканчиках. А на третій операфест в ресторанах і кафе з’явилося навіть спеціальне оперне меню, меню взагалі почали писати не лише українською, а й англійською мовою», – навів приклад Валерій Весняний.

Оперний фестиваль та інші культурні програми й акції значно змінили Тульчин, стверджує міський голова. Жителі міста почали розуміли, що гостям є що в місті показати, але треба, щоб і все інше в місті було відповідним: дороги, ресторанний сервіс, готелі.

«Коли люди потрапили в місто, вони тут випили кави, пообідали, зайшли в музей, тобто скористалися туристичними послугами. Якщо їх зустріли добре, вони це запам’ятають і, можливо, приїдуть іще. Або порадять іншим, – переконаний мер Тульчина. – І все це тільки початок. Тульчин заслуговує на більшу увагу туристів, на те, що бути одним з туристичних центрів не лише Вінниччини, а й України».

У Тульчинській ОТГ дбають про розвиток туризму не лише в місті. Одне з сіл громади – Тиманівка – має багату історію. Там є кілька музеїв з унікальними експонатами. А ще в цьому селі розвивають гастротуризм – тут проводиться фестиваль «тиманівської» каші.

 

Останні новини

Новини

8 Грудня
7 Грудня
6 Грудня