2 Листопада, 2020, 21:36

В “Українській Стратегії Гройсмана” заявляють про спроби фальсифікації результатів виборів на Вінниччині

Партія “Українська Стратегія Гройсмана”, яка на місцевих виборах отримала найбільшу підтримку жителів Вінниччини, зробила офіційну заяву. 

За інформацією виборчого штабу УСГ, у деяких виборчих комісіях “свідомо створюються умови” для внесення недостовірних відомостей у протоколи. Зокрема, такі факти мали місце під час підрахунку голосів по виборах депутатів Вінницької обласної ради.

“Зокрема, в Чечельницькому та Калинівському районах представники “УСГ” виявили протоколи, в яких було зменшено кількість недійсних бюлетенів, при цьому додаткова кількість голосів з’явилася “на рахунку” політсили, яка, за даними паралельного підрахунку голосів, отримала один із найнижчих результатів у голосуванні за депутатів до Вінницької обласної ради”, – повідомили на офіційній сторінці партії.

Також в УСГ мають підтверджену інформацію про недопущення на засідання комісій представників партії і не надання їм копій протоколів. Крім того, згадані комісії відмовляються вивішувати протоколи для ознайомлення.

В партії вважають, що такі протиправні дії неможливі без пособництва окремих членів комісій і заявляють про готовність “захистити демократичність і прозорість виборчого процесу”.

“Офіційно заявляємо: діям кожного буде надано відповідну оцінку правоохоронних органів. Наголошуємо, що в нашому розпоряджені є належним чином оформлені копії протоколів ТВК і ДВК, в тому числі – й уточнені, тож ми маємо всі підстави та можливості відстояти реальні результати виборів на Вінниччині!”, – йдеться в повідомленні.

Останні новини

Новини

21 Березня
20 Березня
17 Березня