2 Травня, 2023, 12:31

В селі Оратівської громади квітне висаджена переселенцями долина нарцисів

В селі Дібровинці Оратіської громади пишно квітує рукотворна долина нарцисів. Квіти декілька років тому засадили тут переселенці із Криму, а через деякий час покинули село.

Тепер за квітучою місциною доглядають місцеві мешканці. Люди із навколишніх сіл приїжджають сюди на фотосесію, говорить мешканка Дібровинців Тетяна Лизогуб.

«Взагалі люди в селі звикли вирощувати городину, а саме картоплю. Тому нам було дивно, коли ми бачили, як саджають лише нарциси. Згодом власники садиби виїхали. Тепер за квітами доглядає чоловік по сусідству. Дізнавшись, що у нас є своя нарцисова долина, почали приїздити люди з інших сіл, фотографуватись, адже це абсолютно безкоштовно», – розповіла  Тетяна Лизогуб.

Нині в селі Дібровинці проживає близько 200 осіб. Днями місцеві мешканці згуртувались і разом причепурили свою громаду.

«Люди відразу відгукнулись на прохання влаштувати спільну толоку у селі. Робимо ми цю красу саме для себе і своїми руками. Ми збирали та вивозили гілля. Жінки білили дерева, замітали та сапали клумби.  Долучилися також наші діти. Біля школи у нас засаджені квіти перемоги – тюльпани та нарциси», – додає Тетяна Лизогуб.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня