27 Березня, 2023, 12:32

В рамках екологічної акції «За чисте довкілля» у Вінниці прибрали узбережжя водойм

Акція «За чисте довкілля» у Вінниці не припиняться навіть у вихідні. Минулого вікенду вінничани наводили лад на узбережжі річки Дьогтянець та біля озера поруч з вулицею Чумацька. 

Вранці в суботу мешканці 1 округу, разом із командою Українська Стратегія Молодь – Вінниччина і депутатом від партії «Українська стратегія Гросмана» Олександром Мельником прибирали малу річку Дьогтянець.

«Чого ми тільки не знаходили на схилах та на дні річки – пляшки, арматура, гума, пластик, пакети… Не єдиним прибиранням! Буде проведено благоустрій даної зони, а саме: встановлені лавочки, урни, освітлення, будуть вимощені доріжки», – сказав Олександр Мельник та закликав усіх небайдужих мешканців Вінниці долучатися до весняної екологічної акції.

У мікрорайоні Олієжиркомбінату імсцеві мешканці та регілійна громада за підтримки Промислової групи ViOil і депутатів від партії «Українська стратегія Гройсмана» Алли Власюк та Дмитра Чаленка наводили чистоту біля озера. Депутати забезпечили всю організацію процесу: пакети для сміття, рукавиці, граблі.

«Пригріло сонечко, зійшли сніги, настав час навести лад у своєму дворі, на своїй вулиці, у своєму місті! Приєднались до щорічної ініціативи Сергія Моргунова «За чисте довкілля». Ми разом з колективом збираємось на прибирання вже багато років поспіль», – зазначили депутати та подякували всім учасникам акції.

Завдяки спільним зусиллям та плідній праці вдалося зробити довкілля чистішим та зібрати чимало мішків сміття.

Нагадаємо, що навесні 2023 року в межах акції «За чисте довкілля» у Вінниці планують прибрати більше 50 локацій у Замостянському, Староміському районах, а також на Хмельницькому шосе, в мікрорайоні Вишенька та Тяжилів.

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня