26 Квітня, 2023, 15:42

В рамках акції МКГШ “Від дитини до дитини” з Вінниці до Балаклії відправили три тонни гуманітарної допомоги

Допомогу зібрали в межах благодійної акції “Від дитини до дитини”, яка тривала у Вінниці з 27 березня до 7 квітня.

Як інформують на сайті міської ради, 25 квітня до акції долучилися заклади освіти та культури, а також спортивні школи та клуби за місцем проживання. Врешті вдалося зібрати понад три тонни вантажу: 1200 пакунків, різні види дитячого транспорту, коробки з солодощами, розвиваючі ігри тощо – все необхідне для того, аби побачити посмішку в очах дітей, які як ніхто знають, що таке війна.

«Протягом двох тижнів акції маленькі вінничани вкотре показали свою небайдужість, адже зносили багато допомоги для інших діток. Дехто навіть вирішив написати листа, аби отримувач міг познайомитись з адресантом», – сказала начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Як розповів координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутат міської ради Дмитро Мира, це вже не перший вантаж для мешканців Балаклії від Вінниці.

“Знаєте, сама ідея проведення такої акції у Вінниці, прийшла до мене в той момент, коли я вперше побачив Балаклію, яка неабияк постраждала через російське вторгнення. Одразу по приїзду у Вінницю, вирішив запропонувати проведення такої акції, яку підтримали вінничани, отож цього разу веземо подарунки для малечі з Балаклії”, – зауважив він.

Водій вантажівки Віталій – житель Балаклії, поділився враженнями від того, як місто наразі повертається до життя.

«Багато людей вже повернулись з інших областей та з-за кордону в рідну Балаклію, і видно, що місто оживає. В свою чергу, місцеві балаклійці висловлюють вдячність за ту допомогу, яку отримували раніше, адже вона суттєва. Я впевнений, що найменші жителі міста будуть в захваті від того, які подарунки ми доставимо їм найближчим часом», – підсумував він.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня