18 Серпня, 2020, 12:03

Урочистостями і дозвіллям відзначатимуть вінничани День Незалежності України  

Наступного понеділка, 24 серпня, у Вінниці  та на території  області відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня Незалежності України. Згаданий святковий понеділок є вихідним днем.

Як повідомили у Вінницькій ОДА, цьогоріч  головне державне свято відбуватиметься з гаслами «Ми різні, але єдині» і  «Україна – це ти!».

Відповідно до Указу Президента України, на Вінниччині відзначення 29-ї річниці незалежності України передбачає: проведення організаційних, культурно-мистецьких та інформаційних заходів; урочисте підняття Державного Прапора України; покладання квітів і гірлянд; нагородження державними та обласними нагородами; упорядкування місць поховань героїв та пам’ятних знаків; проведення інформаційної кампанії.

У Вінниці 23 серпня відбудеться урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та велопроєкт естафета «Квадрат» за участі молоді.

24 серпня буде: покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні, інтерактивної стели та Вічного вогню, а також делеговане покладання до пам’ятників видатних борців за незалежність; мистецький проект «На хвилі незалежності» на катері «Микола Пирогов» (концерт підготував Вінницький обласний центр концертів «Щедрик»).

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня