4 Квітня, 2023, 12:05

Управління СБУ у Вінницькій області оголосило підозру проросійському блогеру

Працівники СБУ Вінниччини зібрали чимало доказів злочинної діяльності відомого прокремлівського блогера Юрія Подоляки.

Як зазначають у Службі безпеки, вказаний діяч займається публічним виправдуванням збройної агресії.

Цей 48-річний громадянин України знаходиться у росії, беручи участь у пропагандистських виступах та здійснюючи інформаційно-психологічні операції ворожих спецслужб.

Блогер, що має кількамільйонну аудиторію, відвідує так звані ток-шоу пропагандиста Соловйова. Він проголошує привселюдні заклики захопити Україну, знищувати цивільну інфраструктуру,  всіляко підтримує окупаційну армію та легалізує псевдо-республіки лнр та днр. Крім того, фігурант займається поширенням фейків через власні засоби масової дезінформації та канали на Ютубі, Телеграмі й Рутубі.

У Вінницькій обласній прокуратурі також додають, що блогер поширював викривлену інформацію стосовно геноцидних дій окупантів на Харківщині, Київщині, Херсонщині та в місті Маріуполь.

Деструктивний контент детально дослідити співробітники СБУ Вінницької області. Експертиза підтвердила протиправність його висловлювань. Встановлено, що вони спрямовані на завдання шкоди територіальній цілісності, суверенітету України тощо.

Процесуальне керівництво здійснює Вінницька обласна прокуратура. Чоловікові повідомили про підозру в цілій низці злочинів. Фігурант знаходиться в рф, заходи щодо притягнення до відповідальності тривають.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня