9 Травня, 2023, 11:43

Укриття в приміщенні дитячого садочку облаштувала Калинівська громада

У Калинівці коштом місцевого бюджету завершили капітальний ремонт тимчасового укриття у закладі дошкільної освіти №1. Темний підвал з голими сірими стінами перетворився на місце фізичної й емоційної безпеки для малечі. Про це повідомляється на сайті міської ради.

– Будівельні матеріали придбали за бюджетні кошти, а всі роботи виконували господарським методом, – розповідає директорка закладу дошкільної освіти Віталіна Сапунова. – Щира подяка батькам, працівникам та всім, хто брав участь у будівництві укриття.

Спільними зусиллями працівників закладу та батьків маленьких вихованців роботи з  поглиблення укриття, бетонування підлоги та прокладання гумової плитки провели максимально швидко та якісно. У приміщенні є все необхідне для безпечного перебування дошкільнят, в тому числі і внутрішні вбиральні.

 – На жаль, сигнали повітряної тривоги продовжують лунати. Тому щоразу спускаємось в укриття, – каже Калинівський міський голова Василь Поліщук. – Безпека дітей для нас – понад усе. Тож першочерговим завданням стоїть забезпечення усіх закладів освіти, там, де це можливо технічно, тимчасовими укриттями.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня