23 Вересня, 2020, 12:46

“Українська Стратегія Гройсмана” визначила кандидатом на посаду хмільницького міського голови Павла Крепкого

Команда «Української Стратегії Гройсмана» заявила про готовність взяти на себе відповідальність за майбутнє Вінниччини і, на підтвердження своїх слів, висунула кандидатів у депутати місцевих рад та на посади очільників територіальних громад. На посаду хмільницького міського голови від «Української Стратегії Гройсмана» балотуватиметься секретар міськради Павло Крепкий.

На посаді секретаря Хмільницької міської ради  Павлу Крепкому, юристу за освітою, за чотири роки вдалося об`єднати зусилля колег-депутатів від різних політичних сил для ухвалення вивірених рішень, вкрай важливих для життя громади, – переконані земляки. Містяни задоволені тим, що було визначено пріоритети вдосконалення інфраструктури Хмільника: реконструкція навчальних закладів, фінансова допомога медичним закладам, оновлення мережі освітлення, ремонти тротуарів та дорожнього покриття, облаштування дитячих майданчиків.

–  Я – в команді «Української Стратегії Гройсмана», бо вона складається з професійних і досвідчених людей, які вміють та бажають працювати на благо жителів Вінниччини, – розповідає про свій політичний вибір пан Павло. – Кожний член громади має відчувати, що про нього піклуються, що якість життя змінюється на краще. Для цього ми й працюватимемо – в команді Володимира Гройсмана.

Маючи кількарічний досвід самоврядного адміністрування, Павло Крепкий намітив орієнтири для роботи в якості очільника громади. У першу чергу, вважає він, необхідно буде консолідувати депутатський корпус, аби спільно працювати  за чітким планом. Наступним кроком потрібно буде ухвалити головний документ розвитку громади – «Стратегію 2030». А от після цього можна буде братися за формування бюджету громади.

–  Вірю, що за десять років наша громада стане територією щасливих та успішних людей, молодь матиме цікаву роботу та не покидатиме свій край. Хмільницька ОТГ  буде туристичним та курортним центром  і не тільки Вінниччини, – ділиться своїми стратегічними планами Павло Крепкий.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня