24 Вересня, 2020, 9:55

“Українська Стратегія Гройсмана” висунула Олександра Крижанівського кандидатом на посаду піщанського селищного голови

Команда Володимира Гройсмана готова взяти на себе відповідальність за майбутнє Вінниччини, бо складається з ініціативних професіоналів, яким довіряють земляки. Одним з таких є Олександр Крижанівський – кандидат на посаду піщанського селищного голови.

У Піщанському районі Олександра Крижанівського знають давно і добре: депутат Вінницької обласної ради, два роки пропрацював головою райдержадміністрації, благодійник і волонтер. Тому рішення «Української Стратегії Гройсмана» висунути на посаду очільника Піщанської громади саме його людьми сприймається з розумінням і підтримкою.

–  Із людьми, які зараз в команді «Української Стратегії Гройсмана», мені доводилося працювати раніше, впевнений у їх порядності, відповідальності та професійності, – пояснює свій політичний вибір пан Олександр. – Дуже важливо довіряти один одному та мати змогу покластися на колег, адже зараз такі часи, коли один  в полі не воїн. «Українська Стратегія Гройсмана» – це команда професійності, відповідальності і довіри, і тому – я в ній! Для мене дуже важливо те, що  бачу справжнє прагнення Володимира Гройсмана зробити Вінниччину однією з найкращих областей України, і впевнений – разом нам це вдасться!

Як досвідчений управлінець, Олександр Крижанівський вже складає плани роботи на новій для себе посаді.  Передусім, на його думку, треба буде знаходити можливості для поліпшення якості медичного обслуговування жителів громади; заклади освіти – школи, дитячі садочки необхідно зробити сучасними та комфортними для дітей. Обов`язково треба буде займатись налагодженням системи логістики, адже до складу  Піщанської ОТГ увійдуть села, сполучення з якими нині є проблематичним. Де взяти кошти на нові проекти – він також знає.

–  Ми  брали активну участь у грантових програмах і  залучали додаткові кошти, що  дало можливість поліпшувати якість роботи об’єктів медичної, освітньої, культурної сфер, розвивати  інфраструктуру, – ділиться Олександр Крижанівський. – А ще в Піщанському районі було проведено чимало благодійних акцій: допомога людям – це складова успіху будь-якої громади.

Олександр Іванович впевнений в успішній реалізації задуманого, бо розраховує на довіру земляків і допомогу команди.

–  Через десять років бачу нашу громаду успішною, багатою, дійсно європейською, де кожний житель почуває себе комфортно.

Останні новини

Новини

31 Травня
30 Травня
29 Травня
28 Травня
26 Травня