2 Жовтня, 2020, 10:44

“Українська Стратегія Гройсмана” висунула на посаду томашпільського селищного голови Валерія Немировського

Томашпільська ОТГ є однією з найпотужніших на Вінниччині та неодноразово потрапляла у Всеукраїнські та регіональні рейтинги спроможності.  Це потужна громада з населенням у понад  14 тис, до якої скоро мають приєднатися ще 6 сільських рад, які налічують 10 населених пунктів. Відтак,  громада потребує професійного керівництва та чіткого бачення куди вона рухається.

Валерій Немировський

Наразі голова селищної ради Валерій Немировський. На ці місцеві вибори він вирішив йти від політсили   «Українська Стратегія Гройсмана», переконаний, що з такою підтримкою фахівців та успішних самоврядців  вдасться досягти результатів значно швидше.

Я бачив як Володимир Борисович керував країною, це був приклад для всіх нас, тому бути в його команді – великий успіх, адже ми переймаємо досвід, слухаємо слушні поради щодо  місцевого самоврядування. Ми також бачимо досвід Вінниці, яка перетворилася в перлину нашого регіону та показала як потрібно розвивати свою громаду. Я впевнений, що спільно з «Українською Стратегією Гройсмана» ми реалізуємо « Стратегію 2030» на Вінниччині та зробимо наш регіон успішних та заможним, – говорить Валерій Немировський,

– говорить селищний голова Валерій Немировський.

Для мене найголовніше – це добробут нашого населення! – каже томашпільський селищний голова Валерій Немировський. Для людей важливо, щоб були дороги, освітлення на вулицях і водопостачання. Життя має бути комфортним не лише в містах, але й в селах, це дуже важливо.

Валерій Федорович зазначає, що балотується на керівну посаду знову, тому що не має звички кидати щось на півдорозі, адже попереду ще дуже багато планів, які необхідно реалізовувати.

Найперше потрібно бурити свердловини  по селах, в нас дуже велика проблема з водою, замінювати старі водогони та будувати нові. Хочу, що в громаді розвивалися малі фермерські господарства, які будуть створювати нові робочі місця та давати людям впевненість у завтрашньому дні. Загалом, я бачу нашу громаду процвітаючою та успішною,  в якій живуть задоволені, здорові та впевнені люди.   

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня