На посаду кунківського сільського голови «Українська Стратегія Гройсмана» висунула кандидатуру Людмили Щасливої, яка нині виконує обов’язки старости села Кузьминці Кунківської ОТГ.
«Чому я балотуюся саме від «Української Стратегії Гройсмана»? Головна риса, яку я відзначаю у Володимира Гройсмана, – це порядність. Тільки таким людям треба вірити, з такими об’єднуватися для спільної роботи. Друге, що імпонує мені й моїм однодумцям, – результативність роботи і самого Володимира Борисовича, і всієї його команди. Чудовий приклад – Вінниця, яка кілька років поспіль очолює рейтинг найкомфортніших міст. Важливо й те, що в команді Гройсмана багато досвідчених людей, які своїм досвідом охоче діляться з тим, хто теж прагне успіху», – розповідає Людмила Щаслива.
Людмила Петрівна, яка вже чимало зробила для свого села, має чимало планів і для всієї ОТГ.
«Серед найближчих планів – обов’язково відкрити дитячий садок в селі Кузьминці, почати працювати над проєктно-кошторисною документацією для відкриття дитсадка в селі Косаново. Ще одна важлива проблема, яку треба розв’язати в нашій ОТГ, – проведення водогонів у всіх населених пунктах громади», – ділиться планами кандидатка.
Людмилу Петрівну добре знають у Кунківській ОТГ, адже вона медик за професією, і приходила на допомогу багатьом людям. Уміє лікувати не тільки медичними препаратами, а й добрим словом і щирою усмішкою. І в майбутньому вона бачить свою громаду усміхненою.
«Якщо люди усміхаються, то це означає, що їм живеться добре, – аргументує Людмила Щаслива. – А я хочу зробити все для того, щоб моїм землякам жилося краще. Саме тому я вирішила балотуватися на посаду сільського голови, і саме тому – від «Української Стратегії Гройсмана», яка діє під гаслом «Кожен житель Вінниччини важливий». Це має велике значення для кожної людини – почуватися важливою в цьому житті», – сказала на завершення розмови Людмила Щаслива.











