29 Вересня, 2020, 16:47

“Українська Стратегія Гройсмана” висунула кандидатом на посаду Калинівського міського голови Василя Поліщука

Досвід, ініціативність і відповідальність – ці риси об`єднають всіх кандидатів «Української Стратегії Гройсмана» на посади очільників територіальних громад Вінниччини. Яскравим прикладом тому – Василь Поліщук, котрий балотуватиметься на посаду Калинівського міського голови.

Василь Кіндратович – людина виважена й відповідальна, тому й користується авторитетом серед земляків. Віддавши понад тридцять років службі в міліції, пройшов шлях від рядового до генерал-лейтенанта, очолював обласні управління МВС на Вінниччині та Тернопільщині. Принципово тримався осторонь політики, за що його поважали колеги. Після виходу у відставку не лишився осторонь суспільного життя – у 2015 році його було обрано головою Калинівської районної ради. На черзі – новий етап служіння громаді.

–  Із Володимиром Гройсманом ми знайомі ще з 2001 року. Постійно співпрацюємо, – пояснює свій вибір Василь Поліщук. – А під час ліквідації наслідків пожежі та вибухів на Калинівському арсеналі його допомога була дуже важливою та відчутною. В його команді – завжди достойні, професійні та енергійні люди. За ними – майбутнє. Я – безпартійний, ніколи не був у жодній партії. Але я – з «Українською Стратегією Гройсмана»!

Досвідчений управлінець вже намітив перші кроки на новій посаді: стабільний розвиток усіх сіл, які увійдуть до складу новоутвореної громади, справедливий бюджет. Надалі – залучення інвестицій, допомога бізнесу. У цьому стане в нагоді «Стратегія-2030», яка вже розробляється. Напрацювання вже є.

–  Нині здобутками вважаю те, що в нашій громаді кожна сільрада має дитячий садочок, деякі – й по два; ми відреставрували клуби, всі вони працюють; відремонтували ФАПи;  80%  наших сіл мають водогони. А ще ми активно ремонтуємо дороги,  тротуари та займаємося сортуванням побутових відходів, – згадує досягнення калинівчан Василь Кіндратович.

А ще Василь Поліщук не приховує своєї мрії – за десять років Калинівка має обійти за комфортністю Вінницю.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня