28 Вересня, 2020, 19:13

«Українська Стратегія Гройсмана» висунула Анатолія Поліщука на посаду ободівського сільського голови

Анатолій Поліщук

Команда «Української Стратегії Гройсмана» представила своїх кандидатів до місцевих рад різних рівнів. За посаду ободівського сільського голови змагатиметься головний архітектор Тростянецького району Анатолій Поліщук.

Анатолій Поліщук для жителів села свій, адже родом із Тросянецького району. Він народився у селі Летківка, а нині ж проживає у селі Нова Ободівка. Пройшов нелегкий трудовий шлях від інженера-будівельника до головного архітектора району.

— «Українська Стратегія Гройсмана» – це команда лідерів, якій я довіряю. Впевнений, що з такими людьми ми зможемо добитись неабияких висот у розбудові нашої майбутньої Ободівської ОТГ, — розповідає Анатолій Поліщук.

Анатолій Васильович додає, що вже має кілька ідей для громади. Але головне, на його думку, завжди дослухатись до людей, адже лише спільними зусиллями можна зробити ОТГ успішною.

— Часто очільники громад припускаються однієї великої помилки – не дослухаються до місцевих жителів. Однак комунікація зі своєю громадою – це найголовніше, — переконаний Анатолій Поліщук. — У майбутньому хотілось би бачити Ободівську ОТГ сучасною та розвиненою, громадою, де в людей на обличчі не згасає усмішка. Я вважаю, що варто наслідувати успішний приклад Вінниці, яка вже вкотре отримує статус найкомфортнішого міста в Україні.

Останні новини

Новини

25 Березня
24 Березня
23 Березня
22 Березня
21 Березня