“Українська Стратегія Гройсмана” виступила проти нового податку з власників земельних паїв – заява партії

Політична партія “Українська Стратегія Гройсмана” рішуче засуджує ухвалені Верховною Радою зміни до Податкового кодексу, якими, зокрема, передбачається стягнення з власників земельних паїв податку у сумі мінімум 1,5 тис. грн з гектара. В команді Володимира Гройсмана вважають, що такі новації спрямовані на те, щоб українські фермери не могли купувати землю, а власники паїв змушені були б продати їх за безцінь крупним агрохолдінгам. Про це йдеться у заяві “Української Стратегії Гройсмана”, яку ми наводимо повністю.

Політична партія «Українська Стратегія Гройсмана» категорично не підтримує ухвалені Парламентом зміни до податкового кодексу, зокрема в частині змін системи оподаткування фермерів та сільгоспвиробників.

Ці зміни передбачають збільшення плати за землю та стягування з власників паїв мінімального податкового платежу в 1,5 тис. грн з кожного гектара угідь. Як наслідок, цей документ та прийнятий раніше закон щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення, мають стратегічні цілі:
– Забрати у фермерів можливість купувати землю
– Примусити власників паїв продати свої земельні ділянки

Застерігаємо владу! Ухвалені документи спрямовані на руйнування середнього класу в селах та знелюднюють їх. Водночас посилюють земельних латифундистів, які пролобіювали потрібні їм законодавчі зміни у Верховній Раді України.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня