21 Вересня, 2020, 15:31

“Українська Стратегія Гройсмана” представила кандидата на посаду крижопільського селищного голови Володимира Василишена

Депутат Вінницької обласної ради, голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Крижопільського району Володимир Василишен долучився до «Української Стратегії Гройсмана». 19 вересня на партійному форумі ця політсила  оголосили своїх кандидатів на місцеві вибори.

Кандидатом на посаду  селищного голови майбутньої Крижопільської ОТГ  від «Української Стратегії Гройсмана» став   Володимир Миколайович Василишен.

Пана Володимира  в Крижопільському районі знають як успішного аграрія, порядну та відповідальну людину.  Він засновник фермерського господарства «Василишен В. М.», багато років працює в аграрній галузі та добре розуміє  проблеми фермерів.

–  Я завжди докладав максимум зусиль задля розвитку нашого району.  Як депутат облради допомагав місцевим громадам у вирішенні нагальних проблем, яких залишається ще чимало. Розумію, що потрібно багато працювати, але в планах –  досягнути значного успіху в розвитку Крижопільської громади. Вірю, що ми це зможемо,  адже я – з командою професіоналів, які радо діляться своїм досвідом та підтримують один одного,

– каже Володимир Василишен.

Володимир Миколайович каже, що радий приєднатися до команди« Української Стратегії Гройсмана»,  бо це послідовні та цілеспрямовані люди, які доводять на практиці, що головне – успіх країни, а не власні інтереси.

– Володимир Борисович є прикладом кращого прем’єра в Україні, всі бачать зміни, які впроваджені саме завдяки його рішенням, тому буди в такій команді –  дуже відповідально.

Щодо проблем, які першочергово потрібно вирішувати у майбутній Крижопільській ОТГ, Володимир Василишен називає  необхідність розбудовувати інфраструктуру та розвивати місцеві заклади освіти.

–  Я бачу Вінниччину успішним  регіоном,перспективним та  комфортним   для простих людей. Впевнений, що  спільно з командою Володимира Гройсмана, ми цього досягнемо в найближчі роки,

– каже Володимир Василишен.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня