“Українська Стратегія Гройсмана” команда, з якою зможемо досягти успіху” — Сергій П’яніщук

Сергій П'яніщук

На Вінниччині команда «Української Стратегії Гройсмана» щодня збільшується та міцнішає. Нині до неї долучився й очільник Чечельницької районної ради Сергій П’яніщук.

Сергій П’яніщук – народився в селі Стратіївка Чечельницького району, а тепер проживає у селищі Чечельник. Починав свій трудовий шлях із податкового інспектора, а нині – обіймає посаду голови Чечельницької районної ради.

— «Українська Стратегія Гройсмана» – найкраща політична сила, на чолі якої – справжній професіонал. Володимир Гройсман – вінничанин, який ніколи не забуває про своїх земляків, і я йому вірю. Впевнений, що з такою потужною командою ми зможемо досягти успіху в розбудові успішної країни, а будувати її почнемо з Вінниччини, — говорить Сергій П’яніщук.

Сергій Вікторович переконаний, щоб настали якісні зміни, потрібні щоденні цілеспрямовані зусилля у визначеному напрямі, причому – з  командою однодумців.

Працювати на благо громади для Сергія Вікторовича звична справа, в розпал пандемії коронавірусу він активно допомагав землякам. Нині ж бере участь у розробці «Стратегії 2030» – десятирічного плану розвитку для майбутньої Чечельницької ОТГ.

Останні новини

Новини

31 Березня
30 Березня
29 Березня
28 Березня