«Українська Стратегія Гройсмана» – команда, яка розбудовує успішну країну» — Євген Нищук

Починаючи з Вінниці, успіх команди «Української Стратегії Гройсмана» перенісся й на загально національний рівень. Адже за короткий час радянське типове містечко перетворилося на європейське культурне місто. А після того, як Володимир Гройсман прийшов до Уряду почав впроваджувати природний шлях розвитку держави – децентралізацію. Про це говорив Міністр культури України (2016-2019 рр.), народний артист України Євген Нищук на сьогоднішньому обласному форумі політичної партії «Українська Стратегія Гройсмана» «Кожен житель Вінниччини – ВАЖЛИВИЙ».

Євген Миколайович переконаний, що саме за часів Уряду Гройсмана Україна почала успішно розвиватись. І прикладів є чимало, зокрема, і в галузі українського кіно.

— У 2014 році після буремних і «гарячих» подій Майдану Володимир Гройсман став віцепрем’єром з регіонального розвитку і почав «запалювати» ідеєю децентралізації. Дехто дивився і думав «З чим її «їсти?» і «Що з цього буде?». Пройшов час, Володимир Борисович став головою Верховної Ради, потім Прем’єр-міністром України. Однак не полишав свою ідею, адже децентралізація – це питання природного шляху розвитку держави, і саме такої держави, в якій закладене ментальне бажання бути господарем на своїй рідній землі й відчувати, що ти своєму місці і можеш творити краще життя, — розповідає Євген Нищук.

Пан Євген додає, що сучасна Вінниця – це шлях короткого успіху, та справді – титанічна робота, адже за короткий час типове радянське містечко стало європейським культурним містом.

— Радий, що під час нашої спільної з Володимиром Борисовичем роботи він почув моє бажання щодо культурного розвитку, а саме – відродження українського кіно. Адже до 2014 року робилося все можливе, щоб повністю зруйнувати галузь кіноіндустрії. Проте з того моменту, як Володимир Гройсман очолив Уряд, за три роки вийшло понад 150 різних фільмів. Однак за останній рік не створено жодного фільму, а всі ті, які зараз виходять, були затверджені ще колишнім Урядом, — продовжує Євген Миколайович.

Євген Нищук додає: шкода, що спільний з Володимиром Гройсманом проєкт «Малі міста, великі враження» нині зупинений. Адже завдяки цій ініціативі почали реставрувати Палац Потоцьких у Тульчині та багато інших об’єктів.

— Я радий, що на цих місцевих виборах саме на Вінниччині, яка є успішною моделлю розвитку країни, «Українська Стратегія Гройсмана» йде такою великою та потужною командою. Адже «Українська Стратегія» – це можливість дбати про свою громаду, родину, землю, вулицю, зрештою – розбудовувати рідну країну. Сьогодні команда організаторів обрала дуже символічне місце, адже з аеропорту люди завжди летять до якоїсь мрії. Тому я бажаю команді успішного лету! — сказав на завершення Євген Нищук.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня