24 Вересня, 2020, 16:29

“Українська Стратегія Гройсмана” – команда народної довіри, тому я йду на вибори саме у ній”, – Петро Шафранський

Ініціатива, досвід, відповідальність – ось основні риси, якими виділяються кандидати на посади голів громад, яких висуває команда «Української Стратегії Гройсмана». Одним з таких ефективних управлінців є перший заступник голови Погребищенської районної державної адміністрації Петро Шафранський, який зараз балотується на посаду погребищенського селищного голови.

Петро Петрович має великий досвід роботи на керівних посадах державної служби – віддав служінню громаді й країні понад двадцять років життя. Останні роки працює на посаді першого заступника голови Погребищенської РДА. На черзі – новий етап: «Українська Стратегія Гройсмана» висунула його кандидатом на посаду погребищенського селищного голови.

Для мене не було інших варіантів – тільки «Українська Стратегія Гройсмана»! – пояснює свій вибір пан Петро. – Команда Володимира Гройсмана суттєво виділяється з-поміж інших політичних сил тим, що виконує свої обіцянки завжди. Тому її без перебільшення можна назвати командою народної довіри.


Після виборів Петро Шафранський планує передусім грамотно вибудувати структуру нової Погребищенської ОТГ, адже вона буде найбільшою за площею на Вінниччині. Запорукою успішної роботи він вважає консолідований депутатський корпус. А ще – упевнений: необхідно буде ухвалити власну «Стратегію-2030», аби всі в громаді розуміли, що і як робитиметься.

Громадою європейського зразка бачу свою Погребищенську ОТГ через десять років! Вона але має бути розвиненою та сучасною, щоб кожний її мешканець почував себе у безпеці й комфорті, щоб молодь могла гідно заробляти і жити у рідній громаді, а не шукати кращої долі по закордонах, – ділиться планами пан Петро.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня