У Тростянецькій ОТГ взялись за написання “Стратегії 2030”

Нині у Тростянецькій ОТГ взялись за розробку десятирічного комплексного плану розвитку – «Стратегію 2030». Її унікальність полягає у тому, що жителі громад самі визначають пріоритети та цілі подальшої роботи в своїй  об’єднаній територіальній громаді. Ініціатором такої спільної роботи став директор КП «Тростянецьводоканал» Максим Щуренко.

При обговоренні плану сталого розвитку громад Вінниччини люди керуються прикладом – у Вінниці команда Володимира Гройсмана успішно реалізувала «Стратегію 2020», і місто шість років поспіль визнається найкомфортнішим в Україні.

— Кожній громаді важливо знати, куди вона рухатиметься надалі, та що чекає на місцевих жителів у майбутньому. Тому «Стратегія 2030» має стати путівником для людей. Завдяки їй  зможемо плідно працювати, поліпшувати якість життя наших земляків, — каже Максим Щуренко.

Кожна така зустріч збагачує учасників досвідом, пропозиціями і напрацюваннями, найкращі з яких знайдуть своє відображення в «Стратегії 2030».

— Такі зустрічі будуть відбуватися й надалі. Важливо, щоб жителі кожної громади мали змогу долучитись до обговорення «Стратегії 2030». Вірю, що завдяки спільній праці Вінниччина стане найуспішнішим регіоном України, — каже очільник ОДА (2015-2019 рр.) Валерій Коровій.

Нагадаємо, створення «Стратегії 2030», комплексного плану розвитку  територіальних громад Вінниччини, ініціював Володимир Гройсман.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня
25 Березня