31 Серпня, 2020, 16:28

У Жмеринці міський голова Анатолій Кушнір очолив “Українську Стратегію Гройсмана”

У Жмеринці партійну організацію «Української Стратегії Гройсмана» очолив міський голова Анатолій Кушнір – ця новина стала знаковою не лише для об`єднаної громади, а й для всієї Вінниччини. Наразі до команди «Української Стратегії Гройсмана» долучаються ефективні й відповідальні  управлінці, зацікавлені у новій політичній платформі, відкритій для співпраці.

У Жмеринці, де політичне життя завжди було жвавим, а конкуренція за владу подекуди – й надмірно гострою, ім`я Анатолія Кушніра добре відоме і користується заслуженою повагою. Ставши міським головою, він змінив пріоритети владної команди, зосередивши увагу на розв`язанні давніх проблем міської громади. Містяни позитивно оцінили новий стиль роботи очільника громади. Так, у 2014 році, коли Анатолій Петрович став жмеринським міським головою вдруге, за нього проголосували 79% виборців. Природно, це влаштовувало далеко не всіх «старожилів» у владі, тож опоненти намагалися знову повернути собі контроль над містом, свавільно відсторонивши його від посади. Але спроба «переламати через коліно» волю містян не вдалася – справедливість відновив суд, хоча на це й знадобилося два роки.

Про рівень відповідальності Анатолія Кушніра яскраво говорить й те, що навесні, коли ще суд не поставив останню крапку у справі про його незаконне відсторонення, він – тоді ще у статусі громадського діяча – долучився до роботи спецфонду «СтопВірус» Володимира Гройсмана.

Міський голова Жмеринки не лишився осторонь й  створення «Стратегії-2030» – плану сталого розвитку для кожної громади Вінниччини, оскільки певен: успіх «Стратегії-2020» зробив Вінницю найкомфортнішим для життя містом України, тож цей досвід можна реалізувати і в форматі Жмеринської ОТГ.

Вбачаючи конструктивний підхід до вирішення багатьох проблем краю, який демонструє команда Володимира Гройсмана, Анатолій Кушнір прийняв рішення приєднатися до його команди.

  • Патріотизм починається з рідної оселі, рідної вулиці, рідного міста. Дбаючи про рідний край, ми піклуємося про всю Україну, – пояснює свій вибір Анатолій Петрович. – На відміну від «традиційних» столичних партій, команда Володимира Гройсмана орієнтована не на гучну демагогію в національному масштабі, а на поліпшення життя земляків і сталий розвиток. Децентралізація, яку ініціював його Уряд – це велике благо для громад. Поруч з Гройсманом – досвідчені професіонали, які створили й реалізували «Стратегію-2020» для Вінниці, яка кілька років виводить обласний центр у лідери рейтингів. Тому й у Жмеринській об`єднаній громаді ми зможемо використати успішні напрацювання вінничан, аби землякам жилося краще. Зрештою, будувати успішну країну починаємо з Вінниччини. Звичайно, це краще робити спільно, долучившися до команди «Української Стратегії Гройсмана». А ініціатива не може бути без відповідальності, тому я погодився очолити міську партійну організацію.

Подібна позиція ефективних лідерів самоврядування свідчить про те, що команда «Української Стратегії Гройсмана» має низку переваг перед столичними партіями старого типу, оскільки побудований не на демагогічних гаслах і нереальних обіцянках, а на позитивному досвіді успішних проектів, професійності команди і довірі земляків.

Загалом, конструктивна співпраця ефективного міського очільника і професійної команди Володимира Гройсмана, яка має досвід реалізації амбітних стратегій, є запорукою масштабних позитивних змін у житті Жмеринської ОТГ – а від цього, поза сумнівом, у виграші будуть всі мешканці громади.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня