3 Листопада, 2022, 17:49

У VinSmart Центрах вже підготували до роботи генератори, придбані Вінницькою міською радою

Цьогоріч опалювальний сезон припав на воєнний стан і, за прогнозами фахівців, він буде найскладнішим за всі роки незалежності України. Вінницька міська рада заздалегідь подбала про резервне джерело теплопостачання та закупила генератори різної потужності для облаштування укриттів у навчальних закладах. Окрім шкіл та садочків, пункти обігріву на випадок позаштатних ситуацій організували в міських бібліотеках та на базі семи підліткових клубів – VinSmart Центр у різних районах міста.

Вже цього тижня генератори підготували до використання. Як розповів директор Центру VinSmart Дмитро Мира, спеціалісти провели відповідні навчання та наповнили їх пальним.

“Ми налаштовані на командну роботу, бо розуміємо, що росіяни прагнуть знищити критичну інфраструктуру. Тож ми провели відповідні навчання з використання генераторів на базі підліткових центрів і готові приймати всіх, хто цього потребує. Втім, хочу також закликати людей не залишатися осторонь ситуації та хоча б мінімально подбати про запас продуктів, теплий одяг та інші необхідні речі на випадок надзвичайних ситуацій, – сказав Дмитро Мира. – Також наші пункти обігріву поповнилися пледами та теплими ковдрами, які передали представники БФ “Подільська громада”. Ми дуже вдячні за турботу і за таку цінну підтримку!”

Останні новини

Новини

30 Січня
27 Січня
26 Січня