12 Січня, 2026, 8:20

У Вінницьких Хуторах відбулася чергова сесія Молодіжної ради

У стінах Молодіжного Хутору, відбулася чергова сесія Молодіжної ради за участі старости Владислава Кривешка та депутата Вінницької міської ради Дмитра Науменка.

Про це 11 січня інформують у Вінницько-Хутірському старостинському окрузі.

Разом з молоддю, обговорили цікаві проєкти та окреслили плани на 2026. Кожна думка була почутою, кожна пропозиція — цінною, адже саме так народжуються зміни. Провели час із користю й натхненням. Молодь — це сила, яка уже формує наше сьогодення, — підкреслив Владислав Кривешко.

За його словами, окрім продуктивної роботи, того дня було багато щирого спілкування та гарного настрою.

У Вінницьких Хуторах відбулася чергова сесія Молодіжної ради

Останні новини

Новини