17 Лютого, 2022, 15:15

У вінницькому центрі “Гармонія” успішно здійснюють соціальну реабілітацію людей з інвалідністю

По вулиці Володимира Винниченка у Вінниці працює Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» імені Раїси Панасюк. Центр функціонує ще з 2006 року, за минулий рік тут було надано більше 38 тис. послуг.

Міський центр являє собою простір, у якому для людей з інвалідністю забезпечується можливість різностороннього розвитку. Зокрема, для психологічної та фізичної реабілітації такої категорії людей тут працюють наступні спеціалісти: соціальні педагоги, психологи, вчитель-реабілітолог, масажист, фахівець з фізичної реабілітації, соціальний вихователь по роботі з дітьми з інвалідністю, логопед, інструктор з трудової адаптації та медсестра.

На базі центру надаються соціальні, реабілітаційні послуги, а починаючи  поточного року ще й послуги раннього втручання. Проводять тут курс підготовки до школи для дітей з інвалідністю «Дошколярик». Фізична реабілітація у центрі передбачає відвідування тренажерного залу, фізичні вправи, оздоровчий масаж.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня