16 Лютого, 2022, 18:48

У Вінницькому ТРЦ S)mall обладнують сучасне протирадіаційне укриття

Вже третій тиждень у Вінниці тривають активні роботи з відновлення протирадіаційного укриття в ТРЦ S)mall

Власники ТРЦ S)mall усвідомлюючи необхідність додаткового захисту для мешканців району Вишенька у Вінниці здійснюють заходи з перетворення сховища, яке знаходиться у підвальних приміщення вінницького ТРЦ S)mall, на протирадіаційне укриття.

Довгий час приміщення знаходилося в занедбаному стані, та в рамках реконструкції було прийнято рішення, привести приміщення до належного стану та використовувати у разі загрози радіаційної та іншої небезпеки, для укриття населення.

В рамках взятих на себе зобов’язань, власники ТРЦ S)mall здійснюють наступні роботи:

– Відновлюють основні комунікаційні системи (вентиляцію, електроенергію, каналізацію та водопостачання);

– Забезпечують приміщення ліжками та сидячими місцями;

– Облаштовують окрім основної кімнати також санітарні вузли, вентиляційну, кімнату для зберігання забруднення верхнього одягу;

– Встановляють сучасний електричний генератор та освітлення, забезпечують засобами для пожежогасіння, запасами питної води та ємкості для неї та інше.

У Вінниці завершується обладнання сучасного сховища-укриття в ТРЦ S)mall У Вінниці завершується обладнання сучасного сховища-укриття в ТРЦ S)mall

У Вінниці завершується обладнання сучасного сховища-укриття в ТРЦ S)mall У Вінниці завершується обладнання сучасного сховища-укриття в ТРЦ S)mall У Вінниці завершується обладнання сучасного сховища-укриття в ТРЦ S)mall У Вінниці завершується обладнання сучасного сховища-укриття в ТРЦ S)mall У Вінниці завершується обладнання сучасного сховища-укриття в ТРЦ S)mall

 

«Дане приміщення передбачене для захисту 100 людей. У випадку необхідності, до нього можуть потрапити усі, хто потребує відповідного захисту. Збереження та відновлення цього об’єкту є нашим громадянським обов’язком перед суспільством України», – переконаний співвласник ТРЦ Олександр Пан.

На даний час, як було повідомлено, тривають активні роботи щодо відновлення укриття та доукомплектації його всім необхідним. Як зазначають в підприємстві, ремонт та облаштування цього приміщення будуть скоро завершені.

 

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня