11 Травня, 2023, 12:30

У Вінницькому ліцеї №1 рятувальники ДСНС провели “Єдині уроки безпеки” (ФОТО, ВІДЕО)

Правил безпеки навчали дітей та педагогів рятувальники Вінниці. 10 травня для учнів одразу двох класів вінницького ліцею №1 надзвичайники провели «Єдині уроки безпеки».
Як завжди, для дітей рятувальники підготували цікавий пізнавальний захід. Під час якого, ліцеїсти ознайомилися зі всіма правилами безпеки, що можуть знадобитися дітям в умовах сьогодення. Говорили не лише про пожежну безпеку. Наголосили також на правилах відпочинку поблизу водойм, адже незабаром літні канікули і діти зачасту проводитимуть своє дозвілля поблизу річок та озер. Нагадали алгоритм дій під час виявлення невідомих предметів, які в умовах сьогодення можуть нести загрозу. Також фахівці ДСНС провели для дітей інтерактивну гру на знання правил безпеки життєдіяльності. А ще, передали ліцеїстам друковану продукцію з тематики мінної безпеки, що розробили ДСНС України спільно з дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine.
Учнівська молодь із захопленням слухала розповіді про діяльність Служби порятунку, про ті відповідальні завдання, які постійно доводиться виконувати героям без зброї – бійцям ДСНС. Рятувальники констатують, що проведення таких заходів у закладах освіти збагачує світогляд дітей, а також приносить їм багато корисної інформації, яка знадобиться їм в повсякденному житті.

 

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня