14 Квітня, 2023, 17:34

У Вінницькій лікарні швидкої підготували нове сховище

Сьогодні, 14 квітня, голова громади Сергій Моргунов проінспектував сховище у Вінницькій міській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги, де завершили капітальний ремонт. Герметична захисна споруда розрахована нормативно на сто осіб.

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії на територію України виникла необхідність у створенні безпечних умов для мешканців Вінницької міської територіальної громади. Зокрема, тривала робота і з відновлення занедбаних споруд цивільного захисту радянських часів. Серед них – і приміщення на території міської клінічної лікарні швидкої допомоги.

“Фактично приміщення не експлуатувалося 20 років. Були проведені достатньо великі обсяги робіт, встановлено вентиляцію, встановлено альтернативне джерело живлення – генератор. У разі небезпеки тут можна буде перебувати й пацієнтам, і медичному персоналу, але саме головне те, що тут можна буде у разі необхідності проводити операції та лікувати людей”, – зазначив Сергій Моргунов.

У Вінницькій лікарні швидкої підготували нове сховище У Вінницькій лікарні швидкої підготували нове сховище У Вінницькій лікарні швидкої підготували нове сховище У Вінницькій лікарні швидкої підготували нове сховище У Вінницькій лікарні швидкої підготували нове сховище У Вінницькій лікарні швидкої підготували нове сховище

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня