2 Жовтня, 2020, 12:02

У вінницькій філармонії розпочався 84-й концертний сезон до Міжнародного дня музики

У Міжнародний день музики, 1 жовтня, вінницька обласна філармонія імені Леонтовича відзначила початок 84-го концертного сезону. Святкове відкриття відбулося у театрі імені Садовського і розпочалося з програми Симфонічного оркестру «Міфи та реальність», повідомляє Місто.

— Спочатку ми хотіли зробити концерт “Міфи та реальність” 26 вересня на вулиці, оскільки це останній концерт із циклу “Симфонічний презентує”, і абонементи на нього люди купували ще у минулому сезоні. Однак не були впевнені у погоді, тому вирішили звернутися до колег з театру, які пішли нам на зустріч і зробили такий подарунок до Міжнародного дня музики. Завдяки друзям-театралам ми змогли масштабно завершити 83-й і відкрити 84-й концертний сезон, — розповідає художня керівниця філармонії Олеся Смішко.

За словами пані Олесі, вінницький театр Садовського наразі єдине місце, де можна зручно розмістити багато гостей і весь склад симфонічного оркестру.

— На жаль, поки діють карантинні обмеження ми не можемо на нашій сцені посадити всіх музикантів. Не виключено, що це був єдиний у цьому календарному році вихід симфонічного оркестру у повному складі, — додала художня керівниця філармонії.

Організатори трохи змінили програму концерту «Міфи та реальність» і зробили її легшою для сприйняття. Вони обрали відомі оперні хіти, які входять до репертуару всесвітньо відомих виконавців.

— Ми вирішили зробити програму більш популярною, додали вокалістів, серед яких заслужена артистка України Наталія Лановенко, Володимир Полторацький, Йосип Машталяр і Герард Карпенко. До участі в концерті вирішили залучити й молоде покоління. Юною гостею стала вінничанка, студентка ІІ-го курсу Національної музичної академії України імені Павла Чайковського Олена Гернега, — продовжує пані Олеся.

Оркестр вінницької філармонії отримав привітання від представників управління культури і мистецтв Вінницької ОДА і грошовий сертифікат на придбання освітлення для нотних пюпітрів. А від вінницького міського голови Сергія Моргунова музиканти отримали відзнаки і грошові премії для двох цьогорічних ювілярів. Крім того, не залишились без подарунків і глядачі, адже на заході відбувся традиційний розіграш від партнера вечора.

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня