8 Вересня, 2020, 15:35

У Вінниці запровадили новий електронний квиток

У громадському транспорті Вінниці почали діяти нові тарифи на електронні квитки. Вінничани можуть купити  проїзний квиток одразу на три види транспорту, який діятиме протягом 30 календарних днів.  

На початку  вересня виконавчий комітет  Вінницької міськради прийняв рішення «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та вартості місячних проїзних квитків у міському авто- та електротранспорті в м. Вінниці», встановивши для КП «Вінницька транспортна компанія» вартість електронних квитків тривалого користування у міському транспорті загального користування у м. Вінниці та населених пунктах, що входять до Вінницької міської ОТГ.

Відтепер «Вінницякартсервіс» введе у продаж електронні квитки тривалого користування. Такий квиток діятиме на три види громадського транспорту – трамвай, тролейбус та автобус.

Вартість квитка  складатиме 340 грн — загальний, 170 грн — студентський та 110 грн — учнівський. Щоправда, на них  діятимуть обмеження у 130 поїздок. Вартість безлімітного квитка –  500 грн.

Електронний квиток тривалого користування, на відміну від паперового, можна придбати у будь-який день місяця. Діє він 30 календарних днів з моменту придбання, а також надає можливість здійснювати безкоштовну пересадку на інший транспорт упродовж 30 хвилин з моменту оплати проїзду.

Придбати такі квитки можна буде у спеціальних пунктах продажу та поповнення, а згодом і в терміналах.

 

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня