4 Січня, 2023, 17:53

У Вінниці відвідувачів міського Терцентру навчають пісочній анімації

Для відвідувачів міського територіального центру соціального обслуговування проводять заняття з пісочної анімації.
Малювання піском – новий і одночасно простий вид образотворчої діяльності, що доступний практично кожному і не вимагає спеціальної підготовки, розповідає директорка міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська.

“Цей вид малювання – один з незвичайних способів творчої діяльності, оскільки кожна людина здатна створити на піску неповторні шедеври своїми руками. Дивним чином жменя піску перетворюється на пейзаж, зоряне небо, ліс або на море. Пісок – та ж фарба, тільки працює за принципом “світла і тіні”, чудово передає людські почуття, думки і прагнення. Малювання піском є одним з найважливіших засобів пізнання світу та розвитку естетичного сприйняття, оскільки тісно пов’язане із самостійною і творчою діяльністю”, – додає Галина Бачинська.

Нагадаємо, що на початку вересня у Терцентрі відновили роботу різні гуртки для пенсіонерів, зокрема і гурток із пісочної анімації. Вінничани похилого віку також безкоштовно вивчають іноземні мови, займаються спортом та рукоділлям, відвідують літературний гурток тощо.

Більше інформації про гуртки та можливість реєстрації можна дізнатися за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 50. Або ж звертайтесь за номером: (0432) 67 05 90.

Останні новини

Новини

1 Червня
31 Травня
30 Травня