28 Вересня, 2020, 11:20

У Вінниці відновили повноцінні заняття у школах

навчання у школі

Від сьогодні загальноосвітні навчальні заклади Вінниці відновили свою роботу. Тепер діти навчатимуться у звичному режимі та повному у складі, повідомляє УКРІНФОРМ.

Через те, що нині Вінниця знаходиться у жовтій зоні, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила рішення про відновлення роботи шкіл у звичному режимі. Тобто, учні 5-11 класів навчатимуться у повному складі.

У Департаменті освіти Вінницької міської ради зазначили, що у протоколі № 43 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій йдеться, що школярі навчатимуться згідно із затвердженим розкладом навчальних занять за умови обов’язкового дотримання усіх протиепідемічних вимог.

Впродовж останніх двох тижнів, з 14 вересня, Вінниця перебувала у помаранчевій зоні карантину. У зв’язку з цим у міських закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності учні 1-4 класів навчалися у звичайному режимі, а 5-11 класів – у змішаній (комбінованій) формі. Зокрема, класи були поділені на підгрупи, кожна із яких відвідувала школу через тиждень.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня