9 Березня, 2023, 17:58

У Вінниці відкрилося перше кото-кафе (ФОТО)

Цього понеділка у Вінниці запрацювало перше кото-кафе під назвою «Хвостики». В кав’ярні готують напої, пригощають смачними десертами, а також доглядають котиків, шукаючи пухнастим нових власників. Про те, як працює новий заклад розповідає Visit Vinnytsia.

Котяча кав’ярня знаходиться на вулиці Келецькій №60. Там проживає десять котів, яких забрали із вінницьких вулиць. Котики пройшли вакцинацію та всі необхідні процедури, вони доглянуті та мають ветеринарні паспорти.

Перше вінницьке кото-кафе заснувала Єлизавета Рудич. Молода підприємиця нещодавно закінчила університет. Вона розповіла, що суть закладу не у зароблянні коштів, а у благодійності: тут підбирають безпритульних котів та знаходять їм хороших господарів.

Восени 2022 року Єлизавета Рудич розробила бізнес-план та виграла мікрогрант у «Дії». Дівчина зробила ремонт у орендованому приміщенні та облаштувала все необхідне для котів, зокрема, спеціальні бокси. Після цього вона почала забирати пухнастиків під свою опіку.

Кото-кафе «Хвостики» відчинене щодня, заклад розрахований на тридцять відвідувачів. Тут планують проводити різноманітні майстер-класи, влаштовувати настільні ігри та інші заходи. Головною умовою є – не турбувати котів.

Вхід у кав’ярню, де можна провести час із котами – платний, коштує 50 гривень. Знижка діє для пільговиків, військові та рятувальники можуть відвідати кото-кафе безкоштовно. Як розповіла Єлизавета Рудич, ці кошти будуть спрямовувати на догляд за тваринами.

Діє також і вікове обмеження – від 13 років. Таке рішення власниця закладу прийняла, щоб у котів не було стресу від спілкування із дітьми. У кав’ярні є ще деякі правила: обов’язкові бахіли, дезінфекція рук.

Для того, щоб забрати одного із підопічних Єлизавети Рудич, слід заповнити анкету та пройти співбесіду – для котів шукають порядних власників.

Останні новини

Новини

29 Березня
28 Березня
27 Березня