22 Жовтня, 2020, 13:31

У Вінниці тролейбус із автономним ходом вийшов на новий маршрут

Тролейбус «VinLine» з автономним ходом їздитиме за новим маршрутом №12А – «Гніванське шосе – Немирівське шосе» (від зупинки «вул. Юзвинська» до зупинки «ТОВ «Грін Кул»), повідомляє ВІННИЦЬКА МІСЬКА РАДА.

За словами директора КП «Вінницька транспортна компанія» Михайла Луценка, проєкт зі зборки тролейбусів із автономним ходом у місті  готові реалізовувати й далі:

— Тролейбус заряджається від лінії, а коли стоїть у депо, то заряджається від 380 Вт, тобто просто робиться підзарядка. Тролейбусу  вистачає зарядки на лінії для стабільної роботи протягом дня. Ми спокійно можемо їхати до 10 км. на зарядці акумулятора. Ми плануємо виготовляти такі тролейбуси  і на наступний рік, якщо дозволятимуть фінансові можливості. На невеликі відстані це дуже зручно і вигідно.

Сьогодні, 22 жовтня, міський голова Сергій Моргунов так прокоментував транспортну новацію:

— Коли ми капітально ремонтували в’їзд з Гніванського шосе, то ми вже передбачали кінцеву зупинку на розвороті, враховуючи, що тут розширюється приватний сектор, бо межі міста збільшились. Коли зробили тролейбус з автономним ходом, то порахували, що це набагато вигідніше, ніж натягувати контактну лінію, додаткову підстанцію робити. Таким чином, ми продовжили маршрут на 3,3 км., а саме: 2,2 км. на Немирівському шосе та 1,1 км. на Гніванському – від зуп. «Аграрний університет» до зупинок «Хуторок» та «Юзвинська». Транспортне майбутнє – не тільки за такими тролейбусами, а й автобусами на газу, електробусами. Ми як інноваційне місто будемо впроваджувати рішення, які дозволять покращити транспортне сполучення та враховуватимуть екологічну складову.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня
24 Травня