16 Червня, 2021, 14:02

У Вінниці судитимуть ексначальника Служби автомобільних доріг

Прокурорами САП за матеріалами досудового розслідування НАБУ скеровано до суду обвинувальний акт про обвинувачення одного з колишніх керівників Служби автомобільних доріг у Вінницькій області у спробі підкупу очільника Вінницької обласної державної адміністрації.

Досудовим розслідуванням встановлено, що директор держпідприємства запропонував 4,7 млн гривень очільнику Вінницької ОДА за вирішення питання щодо зміни бюджетних видатків.

8 жовтня працівники Служби безпеки України та Національного антикорупційного бюро затримали керівника служби автомобільних доріг у Вінницькій області Ігоря Алексєєва.

Посадовець пропонував “відкат” голові Вінницької обласної державної адміністрації в розмірі 4 мільйоні гривень. Його затримали “на гарячому” в рамках спільної операції детективів НАБУ та СБУ за процесуального керівництва прокурорів САП одразу після передачі ним першої частини обумовленої суми, а саме 200 тис. гривень.

На сьогодні досудове розслідування у справі закінчено, обвинувальний акт за ч. 3 ст. 369 КК України скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

Останні новини

Новини

10 Серпня
9 Серпня