13 Квітня, 2023, 17:52

У Вінниці стартував новий сезон велопрокату NextBike

Сьогодні, 13 квітня, на території Вінницької громади розпочали уже 5-й сезон прокату NextBike. У департаменті транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради зазначають, що незабаром вінничани повною мірою зможуть скористатись послугою прокату велосипедів, оскільки їх кількість буде збільшуватись поступово.
У департаменті транспорту та міської мобільності також закликають громадян дотримуватись правил дорожнього руху та не створювати перешкод для руху інших його учасників.

«Раді повідомити, що відсьогодні на території Вінницької громади уже розпочався наступний сезон прокату NextBike, – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін. – Проте варто зазначити, що велосипеди виставлятимуться поступово й незабаром всі вінничани зможуть повною мірою скористатись цією послугою. Окрім того, ми закликаємо громадян бути уважними на дорогах та дотримуватись правил дорожнього руху».

Варто зазначити, що Вінниця продовжує здійснювати заходи у рамках Зеленого курсу. Зокрема, одним із його напрямів є покращення екологічної складової міської мобільності, а також розвиток велоінфраструктури.

Нагадаємо, що за минулий рік у Вінницькій територіальній громаді, попри війну, вдалось облаштувати понад 2 кілометри велодоріжок. Загальна протяжність велосипедної мережі у Вінницькій громаді наразі становить 90,7 км.

Останні новини

Новини

29 Травня
28 Травня
26 Травня
25 Травня