2 Лютого, 2022, 10:26

У Вінниці стартувала робота муніципального Офісу туризму

      У Вінниці відкрився Офіс туризму.  Тут можна буде дізнатись про всі цікаві події, які відбуваються в місті та регіоні, що варто відвідати та де можна  зупинитись.

У Вінниці стартувала робота муніципального Офісу туризму

На своїй сторінці   у фейсбук міський голова  Сергій Моргунов   розповів:

“За своїм функціоналом хаб не матиме аналогів в Україні ! Сьогодні у тренді економіка вражень, і сфера гостинності стає важливою статтею доходів для громад. Вінничани погодяться, що наше місто має великий туристичний потенціал, але конкуренція між містами зростає, і нам потрібно боротися за туриста. У нас є план – Стратегія 3.0. Але результат буде набагато кращим, якщо на платформі Туристичного хабу ми об’єднаємо зусилля з креативним бізнесом.”

Метою роботи Офісу туризму є  надання якісних туристично-інформаційних послуг, формування єдиної інформаційної мережі для потреб вінничан та туристів, розвиток наявних та нових туристичних атракцій, розробка та впровадження унікальних туристичних продуктів, підготовка нових виставкових проєктів спільно з місцевими колекціонерами, а також посилення маркетингу туристичних продуктів та подій.

Повноцінно Офіс туризму Вінниці запрацює з початком нового туристичного сезону. Приміщення Офісу розташоване за адресою вул.Соборна 89.

Також тут можна буде придбати місцеві сувеніри та оформити картку туриста, завдяки якій відвідувачі отримають доступ до десятків цікавих локацій у Вінниці та області. Карта туриста надаватиме  різні переваги та знижки, зокрема і щодо проїзду у муніципальному громадському транспорті.

 

У Вінниці стартувала робота муніципального Офісу туризму

Останні новини

Новини

2 Червня
1 Червня
31 Травня
30 Травня